Fizykoterapia

Fizykoterapia – jest to dział rehabilitacji zajmujący się leczeniem za pomocą bodźców fizycznych. Wśród nich: laser, ultradźwięki, magnetoterapia, elektroterapia, krioterapia.

Read More

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa niezwykle skuteczna metoda lecznicza leczenia bólu tkanek miękkich (więzadła, ścięgna, mięśnie, stawy). Zapraszam do skorzystania z naszej oferty

Read More

Terapia manualna

Prekursorem terapii manualnej był znany od tysięcy lat masaż. Niegdyś masaż wliczany był w terapie manualną, jednak dziedzina ta tworzy odrębny człon leczniczy.

Read More

O rehabilitacji w gabinecie Fizjozdrowie

          Fizjozdrowie jest gabinetem rehabilitacji zajmującym się zarówno standardową fizjoterapią, jak i metodami specjalnymi. Wśród naszych specjalności znajdziecie Państwo falę uderzeniową, a także korekcję wad postawy wkładkami ortopedycznymi. Gabinet prowadzi dyplomowany fizjoterapeuta Krystian Mrozik, pasjonat rehabilitacji sportowej, który ma za sobą szereg szkoleń oraz sympozjów naukowych dotyczących rehabilitacji. Naszym celem jest pomoc pacjentom, dlatego przed każdą wizytą wykonujemy szczegółowe badanie ortopedyczne. Badanie jest oczywiście nieodpłatne i ma na celu wyszukanie przyczyn dysfunkcji, z którymi zmagają się nasi Pacjenci. Oprócz odpowiedniego doboru zabiegów, potrafimy odpowiednio dopasować cennik do naszych pacjentów. Dlatego m. in. zdecydowaliśmy się zawrzeć umowę z wrocławskim CIRS, aby móc zaproponować odpowiednie ceny dla naszych seniorów.

PROMOCJE

Aktualnie proponujemy następujące promocje:
– pacjentów powyżej 65 roku życia posiadających Wrocławską Kartę Seniora - 40-50% rabatu od cennika
oraz już niedługo
– posiadaczy karty stałego pacjenta - 20% rabatu od cennika